26693158_10204384355284754_297986500_o

Τα γκόλ: Μπέρμπερη (43′),Γκόβας (55′),Σαπχάσα (88′).

Οι αγώνες στη Γ_ ΕΠΣΠ (71) – stoplekto.gr - Mozilla Firefox

Οι δηλώσεις του προπονητή Γιάννη Πολύμου.

΄΄Σε ένα απολαυστικό,θεαματικό παιχνίδι για τον κόσμο που το παρακολούθησε αφού η μπάλα επί 94′ ανεβοκατέβαινε και στις δύο εστίες,η ομάδα μου ηττήθηκε με 2-1 από ένα άξιο αντίπαλο.

Όταν βέβαια δέχεσαι γκόλ στο 92′ και τελικά χάνεις το βαθμό της ισοπαλίας στα τελευταία λεπτά,τότε μπορείς να πεις ότι αδικηθήκαμε από το παιχνίδι.

Ένα μέτριο αμυντικά και κακό επιθετικά παιχνίδι από την ομάδα μας στο πρώτο ημίχρονο αφού δεν ήμασταν αποφασιστικοί ο αντίπαλος μας δημιούργησε αρκετά ρήγματα από τα άκρα μας.

Στο δεύτερο ημίχρονο παρουσιαστήκαμε αρκετά καλύτεροι με αποτέλεσμα να ισοφαρίσουμε και να δημιουργήσουμε 2-3 ευκαιρίες τόσο εμείς όσο και ο αντίπαλος.Θεωρώ οτι και οι δύο τερματοφύλακες έκαναν πολύ καλή εμφάνιση.

Συγχαρητήρια στους παίκτες μου για την διάθεση και την ενέργεια που έβγαλαν για άλλο ένα παιχνίδι στο γήπεδο.Συνεχίζουμε για το επόμενο παιχνίδι με το κεφάλι κάτω με πολύ δουλειά στην προπόνηση.